Popis

Časový spínač denný
Napätie 230V
48 spínacích cyklov za deň
Maximálne zaťaženie 3 600 W
Pusťte to z hlavy
A nechajte načasovanie svojich spotrebičov a elektronických zariadení na chytrej mechanickej spínacej zásuvke od Sencoru. Snáď každý z nás niekedy zabudol zapnúť práčku alebo vypnúť vonkajšie osvetlenie - časovač Sencor SST 10MD všetko postráži, a navyše môže pracovať pri okolitých teplotách -10 °C až +40 °C - nezľakne sa teda ani divokejších rozmarov počasia. Počas dňa dokáže uskutočniť až 48 spínacích cyklov. Dokonale prispôsobiteľná
Taká je mechanická spínacia zásuvka Sencor SST 10MD. Časovacie cykly si môžete pohodlne prispôsobiť v 15-minútových alebo hodinových intervaloch, pričom maximum je 24 hodín. Vďaka tak širokému záberu ide o výborné riešenie pre široké spektrum zariadení – od domácich spotrebičov, ako sú umývačky alebo napríklad sušičky, až po vonkajšie osvetlenie. Sencor SST10MD je výborne zabezpečený a pracuje s vysokou presnosťou - prevádzkové napätie činí 230 V, jeho maximálne zaťaženie potom 3 600 W.
Napätie 230 V, 50 Hz
Max. zaťaženie 16 A, 3600 W
Počet spínacích cyklov za deň: 48
Prevádzková teplota -10 °C až +40 °C
Presnosť hodín +/- 5 min
Presnosť pre 30 min +/- 5 sekúnd
Presnosť pre 1 hodinu +/- 10 sekúnd
Presnosť pre 6 hodín +/- 1min

Technické špecifikácie

Druh
analógový
Maximálna záťaž
3 600 W
Záložný akumulátor
Manuálne ovládanie
Trieda krytia
Stupeň krytia (IP) udáva odolnosť elektrických zariadení proti vniknutiu cudzieho telesa a vniknutiu kvapalín, najmä vody. Vyjadruje sa v tzv. IP kóde, ktorý je tvorený znakmi "IP" nasledovanými dvoma číslicami: prvá číslica udáva ochranu pred nebezpečným dotykom a pred vniknutím cudzích predmetov, druhá číslica označuje stupeň krytia pred vniknutím vody.
IP 20
Výška
16 cm
Šírka
8 cm
Hĺbka
7.5 cm
Hmotnosť
139 g