Tlačové správy

Praha 12.02.2021

Sme národom seriálových maratóncov. Ako si tento šport vylepšiť?

Značka osvetlenia Retlux prichádza na trh s USB LED pásikmi pre podsvietenie televízie, ktoré ocenia všetci fanúšikovia dlhých seriálových večerov.
Celých 69% ľudí sleduje v Čechách seriály. Češi sú národom, ktorý túto činnosť doslova milujú. Najčastejšie si ich užívame v pohodlí svojich domovov pri sledovaní televízie. Značka Retlux preto prichádza na trh USB LED pásikmi, ktoré uľavia nielen očiam, ale značne vylepšia zážitok z každého seriálového tandemu.

Sledovanie filmov a seriálov je v poslednej dobe obrovský trend. Podľa výskumu BehavioLabs v projekte Atlas Čechov sleduje seriály 69% ľudí. Tieto čísla z nás robia doslova milovníkov týchto príbehov na pokračovanie. Väčšina ľudí má samozrejme doma televízor, a tak vyvstáva otázka, ako si túto príjemnú zábavku ešte vylepšiť. Kvalitný obraz a audiosystém je základ, ale čo atmosféra?
 

led-pasky-400.jpg

Zážitok, a ešte podsvietený

Či už sledujete napínavý thriller alebo horor, tak je nutné, aby sa ona atmosféra dala (občas doslova) krájať. Náhle zvraty a maximálne vtiahnutie diváka do deja nie je však úlohou iba režiséra, ale aj vašej obývačky. Značka žiaroviek a svietidiel Retlux preto uvádza na trh USB LED pásiky RLS 101 (biela varianta) a RLS 102 (farebný variant), dokážu premeniť každý filmový či seriálový večer na naozajstný zážitok. K spomínaným hororom si môžete vďaka jednoduchému diaľkovému ovládaniu nastaviť napr. krvavo červené podsvietenie, ktoré každú scénu dramaticky doplní.

Seriálový maratón bez únavy očí

Dlhé sledovanie televízie však nemusí byť práve ideálne pre naše oči. Pozeranie na televíziu v tmavom prostredí značne unavuje náš zrakový aparát. Je tak vhodné doplniť obývačku praktickým svetelným doplnkom. K tomuto Retlux odporúča použiť biely variant USB LED pásikov

RLS 101, ktoré sa veľmi jednoducho uchytia pomocou kvalitnej 3M lepiacej pásky na zadnú stranu televízora, a následne pripoja pomocou USB konektora, ktorý slúži na napájanie. Pásiky možno zároveň veľmi ľahko skrátiť na požadovanú veľkosť vďaka strihateľným segmentom. Rovnako tak to funguje aj s farebným variantom LED pásikov RLS 102.

 

Prežijú aj niekoľko mexických telenoviel

Výrobca garantuje, že sa seriáloví nadšenci nemajú čoho báť. Pásky vydrží svietiť minimálne tridsať tisíc hodín, čo v preklade znamená asi päťdesiat tisíc rôznych dielov vášho obľúbeného seriálu.

led-pasky-1600.jpg