Popis

LED stolná lampička s ambientným podsvietením, hodinami, kalendárom, teplomerom, bezdrôtovým nabíjaním Qi a USB výstupom.
Podsvietenie nohy lampičky v troch krokoch pre navodenie tej správnej atmosféry. Vďaka ambientnému osvetleniu je možné využiť aj ako nočné svetlo.

Stmievateľná – 3 stupne jasu.
Vzhľad verne imitujúci potiahnutie prírodnou usňou
Svetelný tok: 60, 160, 300lm (voliteľné)
Príkon svetla max: 6W
Počet LED: 36
Dotykové tlačidla (kapacitné snímače)
Stmievateľný displej v 3 krokoch (0%, 50%, 100%)
LCD displej s funkciou času, kalendára, budíka a teplomeru
Funkcia "snooze" - odloženie budíka
Farba tela: biela
Bezdrôtové nabíjanie: max. 5W
Voliteľná teplota farba svetla (chromatickosti ): 3000K, 4500K, 6000K (teplá, neutrálna a studená biela)
Flexibilné rameno a náklonná hlava
Indikátor funkcie bezdrôtového nabíjania
Protišmyková základňa
Napájací adaptér + kábel vo farbe lampičky
Napájanie: AC 100-240V (zdroj DC 5V/2,5 A)
Výška: 53 cm
Priemer základne: 13 cm
Energetická trieda: E
LED zdroj nie je možné vymeniť
Materiál: ABS + PS
Dĺžka napájacieho kábla : 140 cm

Technické špecifikácie

Energetická trieda
Stupnica energetickej triedy sa od 1.9 2021 zmenila. Po novom nenájdete pri našich produktov energetické triedy s "pluskom" ale rozsah sa bude teraz, za súčasnej úrovne techniky, pohybovať skôr na dolnej hranici stupnice. Naše svetelné zdroje sú stále rovnako úsporné, len metrika sa zmenila. Pre prehľadnosť sa stačí držať ustálenej mechaniky, a to tak, že čím skoršie písmeno v abecede, tým je výrobok úspornejší.
E
Farba lampy
Čierna
Príkon
Príkon je fyzikálna veličina, ktorá vyjadruje množstvo energie spotrebovanej spotrebičom za jednotku času. Čím menšia hodnota, tým je produkt úspornejší, ale aj menej výkonný.
6 W
Svetelný tok
Svetelný tok. Označuje sa písmenom Φ a jednotkou je lumen (lm). Označuje svetelnú energiu, ktorú zdroj vyžiari za 1 sekundu, jedná sa teda o formu výkonu. Čím vyššia hodnota, tým viac svetla svetelný zdroj vydáva.
300 lm
Farba svetla
Teplá biela, studená biela, denná biela. To je slovné označenie farebnej teploty (odborne farebnej chromatickosti). V podstate možno povedať že teplá biela má farbu svetla do žlta, studená biela má jasne biele svetlo. U dennej bielej sa jedná už o mierne modrasté svetlo. Pri jednotlivých značkách sa môže názvoslovie líšiť. Pre jednoduchú orientáciu označujeme naše zdroje svetla ikonami slniečok s príslušnou farbou.
Voliteľná
Stmievateľnosť
Halogénové, klasické ale iba niektoré LED žiarovky možno bežne stmievať bežnými typmi stmievačov. Parameter stmievateľnosť znamená, že zdroj svetla je možné stmievať bežnými konvenčnými stmievačmi.
Krokovo
Rozmery
13x53 cm

Na stiahnutie

  • Manual
  • Informačný list
  • Energetický štítok