Popis

Plynulo stmievateľná LED stolná lampička s ambientným bielym/RGB podvítením a možnosťou zmeny farby svetla.

Svetelný tok: 130lm
Príkon svetla max: 5W
Farba tela: biela
Vstavaný Li-Ion Akumulátor 2000 mAh
Voliteľná teplota farby svetla (chromatickosti): 3000K, 6000K (teplá a studená biela)
Náklopná hlava
Napájanie: zdroj USB DC 5V (nie je súčasťou dodávky)
Optická indikácia stavu nabíjania
Výška: 253 mm (v zloženom stave)
Priemer základne: 84 mm
LED zdroj nemožno vymeniť
Materiál: ABS + PS

Technické špecifikácie

Materiál
Plast
Farba lampy
Biela
Bezdrôtové nabíjanie
Bezdrôtové nabíjanie využíva jednoduchý princíp elektromagnetickej indukcie. Pri priložení kompatibilného zariadenia (napr. mobilného telefónu) sa automaticky začne nabíjať. Pre telefóny bez podpory tohto štandardu je možné zakúpiť špeciálny modul alebo kryt, ktorý bezdrôtové nabíjanie umožňuje.
Svetelný tok
Svetelný tok. Označuje sa písmenom Φ a jednotkou je lumen (lm). Označuje svetelnú energiu, ktorú zdroj vyžiari za 1 sekundu, jedná sa teda o formu výkonu. Čím vyššia hodnota, tým viac svetla svetelný zdroj vydáva.
130 lm
Index podania farieb
Index podania farieb Ra (CRI = Colour Rendering Index) je hodnotenie vernosti farby, pri osvetlení daným zdrojom oproti osvetleniu slnkom. Jednotka Ra určuje vernosť farebného vnemu ľudským okom CRI, ktorý produkuje samotný svetelný zdroj. Hodnota Ra sa udáva v celom čísle od 0 do 100. Pre jednoduché vysvetlenie si predstavte hodnotu CRI Ra = 0, pri tejto hodnote nerozoznáme žiadnu farbu, pri hodnote CRI Ra = 100 je to ideálny svetelný zdroj, ktorý má prirodzené podanie farieb. Čím nižšia je hodnota CRI tým viac sú farby vyblednuté a neprirodzené. Naopak, čím je číslo vyššie, tým živšie a prirodzenejšie budú veci vyzerať.
80

Na stiahnutie

  • Manual