Popis

Biely LED pásik 2×50cm do konektoru USB. Ideálny pre podsvietenie televízorov a monitorov a pre rôzne dekoratívne podsvietenie. Zapája sa do USB konektoru televízora. LED pásik sa pomocou obojstrannej lepiacej pásky upevní na požadované miesto. Produkt obmedzuje únavu pri práci s PC alebo pri sledovaní televízie.
Jednoduchá inštalácia zaberie len pár minút, všetko potrebné príslušenstvo je súčasťou balenia.

2× 50cm LED pásik (každý s 15timi vysoko svietivými LED diódami)
Príkon: 7,2W
Napätie: 5V (USB)
Farba svetla 4000K (Studená biela)
Integrovaný vypínač
Zapojenie do USB konektoru (napätie 5V)
Životnosť 30 000 hodín svietenia
Dĺžka napájacieho kábla 50cm, dĺžka prívodu k pásikom 50 a 200cm.

Technické špecifikácie

Energetická trieda
Stupnica energetickej triedy sa od 1.9 2021 zmenila. Po novom nenájdete pri našich produktov energetické triedy s "pluskom" ale rozsah sa bude teraz, za súčasnej úrovne techniky, pohybovať skôr na dolnej hranici stupnice. Naše svetelné zdroje sú stále rovnako úsporné, len metrika sa zmenila. Pre prehľadnosť sa stačí držať ustálenej mechaniky, a to tak, že čím skoršie písmeno v abecede, tým je výrobok úspornejší.
F
Príkon
Príkon je fyzikálna veličina, ktorá vyjadruje množstvo energie spotrebovanej spotrebičom za jednotku času. Čím menšia hodnota, tým je produkt úspornejší, ale aj menej výkonný.
4.8 W
Životnosť
Životnosť moderných svetelných zdrojov mnohonásobne prevyšuje životnosť svetelných zdrojov s vláknom. Hodnota vyjadruje počet hodín, ktoré je svetelný zdroj schopný vydávať bez znateľného úbytku svetelného toku.
30000 h
Farba svetla
Teplá biela, studená biela, denná biela. To je slovné označenie farebnej teploty (odborne farebnej chromatickosti). V podstate možno povedať že teplá biela má farbu svetla do žlta, studená biela má jasne biele svetlo. U dennej bielej sa jedná už o mierne modrasté svetlo. Pri jednotlivých značkách sa môže názvoslovie líšiť. Pre jednoduchú orientáciu označujeme naše zdroje svetla ikonami slniečok s príslušnou farbou.
Studená biela
Dĺžka
Parameter značí dĺžku svetelného zdroja v milimetroch. Dôležitá vec, najmä ak je v svietidle obmedzený priestor.
500 mm

Na stiahnutie

  • Manual
  • Energetický štítok