PRENOSNÝ BATÉRIOVÝ REFLEKTOR

Batériový reflektor s robustnou konštrukciou nájde svoje uplatnenie všade tam, kde nie je dostupná elektrická zásuvka. Môžete ho využiť v záhradnom altánku, pri kempovaní alebo pri rekonštrukcii domu. Svoje uplatnenie nájde aj vo výbave vozidla. Nikdy neviete, kedy vás postihne pichnutie bicykla po západe slnka.

Popis

Prenosný batériový reflektor v atraktívnom dizajne
Vhodné napr. do automobilu alebo kemping
Robustná konštrukcia
Značkový COB čip Epistar
Príkon 10 W (ekvivalent 80 W pri halogénovej žiarovke)
Svetelný tok 650L
Farba svetla 6500 denná biela
Výdrž 3-4 hodiny (podľa kvality batérií)
Kvalitná rozptyľovacia šošovka
Napájanie 4xAA bežnými batériami
Ochrana proti vode a prachu: IP44
Rozmery: 180x136x55 mm

Technické špecifikácie

Použitie
Prenosný
Príkon
Príkon je fyzikálna veličina, ktorá vyjadruje množstvo energie spotrebovanej spotrebičom za jednotku času. Čím menšia hodnota, tým je produkt úspornejší, ale aj menej výkonný.
10 W
Pohybový senzor
Pohybové senzory fungujú na princípe detekcie pochybu. Ochránia váš majetok pred nezvanými návštevníkmi a rozsvietia vám svetlo, kamkoľvek prídete.
Úsporný ekvivalent
Úsporný ekvivalent je jednoducho porovnanie spotreby zdroja svetla s bežnou žiarovkou s volfrámovým vláknom s rovnakým svetelným tokom.
80 W
Svetelný tok
Svetelný tok. Označuje sa písmenom Φ a jednotkou je lumen (lm). Označuje svetelnú energiu, ktorú zdroj vyžiari za 1 sekundu, jedná sa teda o formu výkonu. Čím vyššia hodnota, tým viac svetla svetelný zdroj vydáva.
650 lm
Farba svetla
Teplá biela, studená biela, denná biela. To je slovné označenie farebnej teploty (odborne farebnej chromatickosti). V podstate možno povedať že teplá biela má farbu svetla do žlta, studená biela má jasne biele svetlo. U dennej bielej sa jedná už o mierne modrasté svetlo. Pri jednotlivých značkách sa môže názvoslovie líšiť. Pre jednoduchú orientáciu označujeme naše zdroje svetla ikonami slniečok s príslušnou farbou.
Denná biela
Napájanie
4x AA batérie
Trieda krytia
Stupeň krytia (IP) udáva odolnosť elektrických zariadení proti vniknutiu cudzieho telesa a vniknutiu kvapalín, najmä vody. Vyjadruje sa v tzv. IP kóde, ktorý je tvorený znakmi "IP" nasledovanými dvoma číslicami: prvá číslica udáva ochranu pred nebezpečným dotykom a pred vniknutím cudzích predmetov, druhá číslica označuje stupeň krytia pred vniknutím vody.
IP 44
Výška
13.5 cm
Šírka
18 cm
Hĺbka
5.5 cm

Na stiahnutie

  • Manual