NOČNÉ LED SVETLO S FUNKCIOU USB NABÍJAČKY

Mami, pod mojou posteľou je bubák! Nebudem tam spať. Buď tam so mnou. Poznáte to? Pravdepodobne áno, pretože ktorý z rodičov by nemal nejakú tú skúsenosť s bubákmi a strašidlami? Skoro každý. Najčastejšie prebývajú pod detskými postieľkami, niektorí aj v temnom kúte za šatníkovou skriňou. A tak - až jedného dňa príde ten váš drobček, že sa bubáci prisťahovali práve k nemu - buďte pripravení!

Zaobstarajte si napríklad nočné LED svetlo s funkciou USB nabíjačky, ktoré posvieti nielen na pokojný spánok vašich detí, ale aj vám - dospelákom - na cestu do kúpeľne či kuchyne. Svieti teplým bielym svetlom a disponuje svetelným senzorom, ktorý svetlo zhasne, akonáhle sa ráno rozední.

Popis

Nočné LED svetlo s funkciou USB nabíjačky.
Vhodné do detských izieb, spální, chodieb, atp.
Elegantný univerzálny dizajn
2x USB port - zaťažiteľnosť: 2,4A (max) zdieľané pre oba porty (5V)
Menovitý príkon v nezaťaženom stave: 0,4W
Farba svetla: teplá biela
Kapacitný snímač - dotykové tlačidlo (On / Off)
Svetelný senzor - automatické rozsvietenie v tme a zhasnutie vo dne
Svietivosť: 7lm
Min citlivosť okolitého svetla pre spustenie:> 10 lux
Napájanie: AC 230V, 50Hz
Farba povrchu: biely lesklý
Materiál: Plast (ABS)
Priemer: 82 mm.
Určené len pre vnútorné použitie

Technické špecifikácie

Príkon
Príkon je fyzikálna veličina, ktorá vyjadruje množstvo energie spotrebovanej spotrebičom za jednotku času. Čím menšia hodnota, tým je produkt úspornejší, ale aj menej výkonný.
0.4 W
Vypínač
Pohybový senzor
Pohybové senzory fungujú na princípe detekcie pochybu. Ochránia váš majetok pred nezvanými návštevníkmi a rozsvietia vám svetlo, kamkoľvek prídete.
Súmrakový senzor
Súmrakový senzor je v podstate fotodióda, ktorá zapne alebo vypne automaticky osvetlenia podľa zvolenej úrovne intenzity svetla. Nie je teda nutné nastavovať čas zopnutia, všetko sa spína podľa vonkajšej intenzity svetla. Ideálne napr. pre nočné svetlá.
Svetelný tok
Svetelný tok. Označuje sa písmenom Φ a jednotkou je lumen (lm). Označuje svetelnú energiu, ktorú zdroj vyžiari za 1 sekundu, jedná sa teda o formu výkonu. Čím vyššia hodnota, tým viac svetla svetelný zdroj vydáva.
7 lm
Farba svetla
Teplá biela, studená biela, denná biela. To je slovné označenie farebnej teploty (odborne farebnej chromatickosti). V podstate možno povedať že teplá biela má farbu svetla do žlta, studená biela má jasne biele svetlo. U dennej bielej sa jedná už o mierne modrasté svetlo. Pri jednotlivých značkách sa môže názvoslovie líšiť. Pre jednoduchú orientáciu označujeme naše zdroje svetla ikonami slniečok s príslušnou farbou.
Teplá biela
Napájanie
Sieť 230 V
Výška
8.2 cm
Šírka
8.2 cm
Hĺbka
5 cm

Na stiahnutie

  • Manual