NOČNÁ LED SVETLO S PIR SENZOROM

Mami, pod mojou posteľou je bubák! Nebudem tam spať. Buď tam so mnou. Poznáte to? Pravdepodobne áno, pretože ktorý z rodičov by nemal nejakú tú skúsenosť s bubákmi a strašidlami? Skoro každý. Najčastejšie prebývajú pod detskými postieľkami, niektorí aj v temnom kúte za šatníkovou skriňou. A tak - až jedného dňa príde ten váš drobček, že sa bubáci prisťahovali práve k nemu - buďte pripravení! Zaobstarajte si napríklad nočné LED svetlo s pohybovým senzorom, fotodiódou, manuálnym prepínačom a funkciami ON/OFF a AUTO. V polohe AUTO sa svetlo samo po zotmení spína, akonáhle detekuje pohyb. A aby sme vám prácu so svetlom čo najviac uľahčili, obsahuje samolepiacu nerezovú magnetickú úchytku alebo je možné montáž vykonať prostredníctvom skrutiek. Napájanie svetla je zaistené tromi AAA batériami.

Popis

Nočné LED svetlo s PIR senzorom, fotodiódou a manuálnym prepínačom
Vhodné do detských izieb, spální, chodieb, atp.
Elegantný univerzálny dizajn
Samolepiaca nerezová magnetická úchytka pre jednoduchú inštaláciu
Úchytky na zadnej strane pre alternatívnu montáž prostredníctvom skrutiek
Farba svetla: 3000K teplá biela
Funkcia ON / OFF / AUTO
V polohe AUTO sa svetlo samo spína po zotmení pri detekcii pohybu
Počet LED: 8
Svietivosť: 20lm
Príkon: 0,45W
Napájanie: 3xAAA
Detekčná rozsah: 3m (25 ° C)
Uhol detekcie: 100 °
Farba povrchu: biely lesklý
Materiál: Plast (ABS)
Rozmer: 88 x 88 x 36 mm
RA:> 80
Životnosť> 30 000 h
Určené len pre vnútorné použitie

Technické špecifikácie

Príkon
Príkon je fyzikálna veličina, ktorá vyjadruje množstvo energie spotrebovanej spotrebičom za jednotku času. Čím menšia hodnota, tým je produkt úspornejší, ale aj menej výkonný.
0.5 W
Vypínač
Pohybový senzor
Pohybové senzory fungujú na princípe detekcie pochybu. Ochránia váš majetok pred nezvanými návštevníkmi a rozsvietia vám svetlo, kamkoľvek prídete.
Súmrakový senzor
Súmrakový senzor je v podstate fotodióda, ktorá zapne alebo vypne automaticky osvetlenia podľa zvolenej úrovne intenzity svetla. Nie je teda nutné nastavovať čas zopnutia, všetko sa spína podľa vonkajšej intenzity svetla. Ideálne napr. pre nočné svetlá.
Svetelný tok
Svetelný tok. Označuje sa písmenom Φ a jednotkou je lumen (lm). Označuje svetelnú energiu, ktorú zdroj vyžiari za 1 sekundu, jedná sa teda o formu výkonu. Čím vyššia hodnota, tým viac svetla svetelný zdroj vydáva.
20 lm
Farba svetla
Teplá biela, studená biela, denná biela. To je slovné označenie farebnej teploty (odborne farebnej chromatickosti). V podstate možno povedať že teplá biela má farbu svetla do žlta, studená biela má jasne biele svetlo. U dennej bielej sa jedná už o mierne modrasté svetlo. Pri jednotlivých značkách sa môže názvoslovie líšiť. Pre jednoduchú orientáciu označujeme naše zdroje svetla ikonami slniečok s príslušnou farbou.
Teplá biela
Napájanie
3x AAA batérie
Výška
8.8 cm
Šírka
8.8 cm
Hĺbka
3.6 cm

Na stiahnutie

  • Manual