Popis

Nočné LED svetlo s pohybovým senzorom
RETLUX RNL 107

Dostatočná svietivosť - osvieti priestor ale zároveň neoslňuje
Možnosť nastavenia režimu - zapnuté, vypnuté, alebo 30 sekúnd, 60 sekúnd, 90 sekúnd svietenia
Vhodné na osvetlenie spální, chodieb, atp.
Elegantný univerzálny design

Špecifikácia:
Pohybový senzor
Možnosť nastavenia režimu svietenia ON/OFF/30sek/60sek/90sek
Farba svetla 3000K teplá biela
Svietivosť 10 lm
Príkon 1,5 W
3x LED dióda
Napájanie AC 230V, 50Hz
Farba povrchu biely lesklý
Materiál Plast (ABS)
Rozmer 110 x 60 x 73 mm
RA >80
Určené iba na vnútorné použitie

Technické špecifikácie

Príkon
Príkon je fyzikálna veličina, ktorá vyjadruje množstvo energie spotrebovanej spotrebičom za jednotku času. Čím menšia hodnota, tým je produkt úspornejší, ale aj menej výkonný.
1.5 W
Vypínač
Pohybový senzor
Pohybové senzory fungujú na princípe detekcie pochybu. Ochránia váš majetok pred nezvanými návštevníkmi a rozsvietia vám svetlo, kamkoľvek prídete.
Súmrakový senzor
Súmrakový senzor je v podstate fotodióda, ktorá zapne alebo vypne automaticky osvetlenia podľa zvolenej úrovne intenzity svetla. Nie je teda nutné nastavovať čas zopnutia, všetko sa spína podľa vonkajšej intenzity svetla. Ideálne napr. pre nočné svetlá.
Svetelný tok
Svetelný tok. Označuje sa písmenom Φ a jednotkou je lumen (lm). Označuje svetelnú energiu, ktorú zdroj vyžiari za 1 sekundu, jedná sa teda o formu výkonu. Čím vyššia hodnota, tým viac svetla svetelný zdroj vydáva.
10 lm
Farba svetla
Teplá biela, studená biela, denná biela. To je slovné označenie farebnej teploty (odborne farebnej chromatickosti). V podstate možno povedať že teplá biela má farbu svetla do žlta, studená biela má jasne biele svetlo. U dennej bielej sa jedná už o mierne modrasté svetlo. Pri jednotlivých značkách sa môže názvoslovie líšiť. Pre jednoduchú orientáciu označujeme naše zdroje svetla ikonami slniečok s príslušnou farbou.
Teplá biela
Napájanie
Sieť 230 V
Výška
11 cm
Šírka
6 cm
Hĺbka
7.3 cm