Aby bolo jasné, od týchto svietnikov vám stromček nechytí

Stromček a sviečky netvoria práve ideálne partnerskú dvojicu. Síce im to spolu pristane, ich spolužitie ale často končí katastrofou, zvlášť keď to medzi nimi naposledy zaiskrí. Naproti tomu LED svietniky sú o poznanie zdržanlivejšie. Môžete v pokoji spať s vedomím, že si so stromčekom nič nezačnú. 

Popis

RXL 234 svietnik 7LED
Dĺžka prívodnej šnúry: 1,5 m
Celkom: 7 LED
Rozmery: 28 x 40 x 6 cm
Farba svetla: teplá biela
Pre vnútorné použitie
Krytie IP 20
Napájanie 230 V AC

Technické špecifikácie

Druh dekorácie
Svietniky
Materiál
Drevo
Použitie
Vnútorné
Počet LED
7
Časovač
Časovač je funkcia, ktorá umožní produkt prevádzkovať vo zvolenom časovom intervale. Inými slovami sa stará o automatické vypnutie a v niektorých prípadoch aj zapnutie zariadenia.
Príkon
Príkon je fyzikálna veličina, ktorá vyjadruje množstvo energie spotrebovanej spotrebičom za jednotku času. Čím menšia hodnota, tým je produkt úspornejší, ale aj menej výkonný.
2.6 W
Farba svetla
Teplá biela, studená biela, denná biela. To je slovné označenie farebnej teploty (odborne farebnej chromatickosti). V podstate možno povedať že teplá biela má farbu svetla do žlta, studená biela má jasne biele svetlo. U dennej bielej sa jedná už o mierne modrasté svetlo. Pri jednotlivých značkách sa môže názvoslovie líšiť. Pre jednoduchú orientáciu označujeme naše zdroje svetla ikonami slniečok s príslušnou farbou.
Teplá biela
Napájanie
Sieť 230 V
Výška
28 cm
Šírka
40 cm
Hĺbka
6 cm
Hmotnosť
472 g

Na stiahnutie

  • Energetický štítok