Aby bolo jasné, polárny kruh môže byť aj u vás doma

Ježiško sa bez nich síce zaobíde, darčeková logistika polárneho kruhu na nich však stojí. Reč je o nesebeckých soboch, ktorí v treskúcich vianočných mrazoch rozvážajú darčeky. Keď jednému z nich doprajete útočisko v pohodlí svojho domova, doslova sa rozžiari.

Popis

RXL 245 Sob so saňami 198 LED
Dĺžka prívodnej šnúry: 1,5 m
Rozmery: 1200 x 590 x 230 mm
Farba svetla: studená biela
Je možné použiť doma aj vonku
Celkom. 198 LED
Vhodné pre vnútorné i vonkajšie použitie (IP 44)

Technické špecifikácie

Druh dekorácie
Veľké vonkajšie dekorácie
Materiál
Plast
Použitie
Vonkajšie
Počet LED
198
Časovač
Časovač je funkcia, ktorá umožní produkt prevádzkovať vo zvolenom časovom intervale. Inými slovami sa stará o automatické vypnutie a v niektorých prípadoch aj zapnutie zariadenia.
Príkon
Príkon je fyzikálna veličina, ktorá vyjadruje množstvo energie spotrebovanej spotrebičom za jednotku času. Čím menšia hodnota, tým je produkt úspornejší, ale aj menej výkonný.
12 W
Farba svetla
Teplá biela, studená biela, denná biela. To je slovné označenie farebnej teploty (odborne farebnej chromatickosti). V podstate možno povedať že teplá biela má farbu svetla do žlta, studená biela má jasne biele svetlo. U dennej bielej sa jedná už o mierne modrasté svetlo. Pri jednotlivých značkách sa môže názvoslovie líšiť. Pre jednoduchú orientáciu označujeme naše zdroje svetla ikonami slniečok s príslušnou farbou.
Studená biela
Napájanie
Sieť 230 V
Výška
51.5 cm
Šírka
20.7 cm
Hĺbka
60.5 cm
Hmotnosť
2 637 g

Na stiahnutie

  • Energetický štítok