Aby bolo jasné, niektoré ľadovej krásy hneď tak neroztopia

Na ľadové sošky sa síce dobre pozerá, lenže v pohodlí domova vydržia asi rovnako dlho ako plech s čerstvo upečenými medovníčkami. Akrylové dekorácie sa honosia rovnako čarovnou podobou, na rozdiel od ľadových kreácií sa vám ale nevsiaknu do koberca.

Popis

Jeleň akryl 30LED
Časovač: 6/18 h
Dĺžka prívodného kábla: 5 m
Rozmery: 305 x 370 x 100 mm
Farba svetla: studená biela
Počet LED: 30
Pre vnútorné aj vonkajšie použitie
Krytie: IP 44
Napájanie 230V

Technické špecifikácie

Druh dekorácie
Dekorácia z akrylu
Materiál
Akryl
Použitie
Vonkajšie i vnútorné
Počet LED
30
Časovač
Časovač je funkcia, ktorá umožní produkt prevádzkovať vo zvolenom časovom intervale. Inými slovami sa stará o automatické vypnutie a v niektorých prípadoch aj zapnutie zariadenia.
Príkon
Príkon je fyzikálna veličina, ktorá vyjadruje množstvo energie spotrebovanej spotrebičom za jednotku času. Čím menšia hodnota, tým je produkt úspornejší, ale aj menej výkonný.
2.1 W
Farba svetla
Teplá biela, studená biela, denná biela. To je slovné označenie farebnej teploty (odborne farebnej chromatickosti). V podstate možno povedať že teplá biela má farbu svetla do žlta, studená biela má jasne biele svetlo. U dennej bielej sa jedná už o mierne modrasté svetlo. Pri jednotlivých značkách sa môže názvoslovie líšiť. Pre jednoduchú orientáciu označujeme naše zdroje svetla ikonami slniečok s príslušnou farbou.
Studená biela
Napájanie
Sieť 230 V
Výška
45.7 cm
Šírka
13.3 cm
Hĺbka
31.7 cm
Hmotnosť
699 g

Na stiahnutie

  • Energetický štítok