Aby bolo jasné, stačí pozrieť hore

Kým sa sústredíme na darčeky pod stromčekom a pohľadom hypnotizuje televíznu obrazovku, svet nad nami nám často uniká. Pritom práve pohľadom nahor, či už na oblohu, alebo aspoň na vrchol stromčeka, unikneme my sami všetkému tomu zhonu, čo panuje dole. Jedným z takýchto šťastných únikov môže byť aj žiariaca vianočná girlanda.

Popis

Hviezdy drevené 10LED
Časovač: 6/18 h
Celková dĺžka kábla: 1,6 m
Dĺžka osvetleného kábla: 1,3 m
Dĺžka prívodnej šnúry: 0,3 m
Typ batérií: 2 x AA
Počet LED: 10
Farba svetla: teplá biela
Pre vnútorné použitie
Krytie: IP 20

Technické špecifikácie

Druh dekorácie
Girlandy s drevenými ozdobami
Materiál
Drevo
Použitie
Vnútorné
Počet LED
10
Časovač
Časovač je funkcia, ktorá umožní produkt prevádzkovať vo zvolenom časovom intervale. Inými slovami sa stará o automatické vypnutie a v niektorých prípadoch aj zapnutie zariadenia.
Príkon
Príkon je fyzikálna veličina, ktorá vyjadruje množstvo energie spotrebovanej spotrebičom za jednotku času. Čím menšia hodnota, tým je produkt úspornejší, ale aj menej výkonný.
0.6 W
Farba svetla
Teplá biela, studená biela, denná biela. To je slovné označenie farebnej teploty (odborne farebnej chromatickosti). V podstate možno povedať že teplá biela má farbu svetla do žlta, studená biela má jasne biele svetlo. U dennej bielej sa jedná už o mierne modrasté svetlo. Pri jednotlivých značkách sa môže názvoslovie líšiť. Pre jednoduchú orientáciu označujeme naše zdroje svetla ikonami slniečok s príslušnou farbou.
Teplá biela
Napájanie
2x AA batérie
Hmotnosť
76 g