Aby bolo jasné, kvôli vianočnej atmosfére nemusíte vymaľovať

Vďaka vianočnému projektoru prestúpi sviatočná nálada doslova každý kút vášho domova. No a keď už bude po pár týždňoch všetko to vianočné leňošenie rovnako únavné ako čakanie pred ordináciou na vytiahnutie kaprej kosti, skrátka ho vypnete. A je to!

Popis

LED projektor s efektom vodných vĺn
Dĺžka prívodnej šnúry: 5m
Farba svetla: modrá
Pre vonkajšie použitie
Krytie: IP 44

Technické špecifikácie

Druh dekorácie
Projektory
Materiál
Plast
Použitie
Vonkajšie
Časovač
Časovač je funkcia, ktorá umožní produkt prevádzkovať vo zvolenom časovom intervale. Inými slovami sa stará o automatické vypnutie a v niektorých prípadoch aj zapnutie zariadenia.
Príkon
Príkon je fyzikálna veličina, ktorá vyjadruje množstvo energie spotrebovanej spotrebičom za jednotku času. Čím menšia hodnota, tým je produkt úspornejší, ale aj menej výkonný.
6 W
Farba svetla
Teplá biela, studená biela, denná biela. To je slovné označenie farebnej teploty (odborne farebnej chromatickosti). V podstate možno povedať že teplá biela má farbu svetla do žlta, studená biela má jasne biele svetlo. U dennej bielej sa jedná už o mierne modrasté svetlo. Pri jednotlivých značkách sa môže názvoslovie líšiť. Pre jednoduchú orientáciu označujeme naše zdroje svetla ikonami slniečok s príslušnou farbou.
Modrá
Napájanie
Sieť 230 V
Výška
20.8 cm
Šírka
21 cm
Hĺbka
20.4 cm
Hmotnosť
395 g

Na stiahnutie

  • Energetický štítok