Dopredaj

Vianočný stromček s reťazou veľký 130 LED
3.6 W

Kde kúpiť

 

 

39,99 €

Aby bolo jasné, ani stromček nechce stráviť celé sviatky v reťaziach

Prečo zbytočne ovešať jedličku a ťahať okolo nej nekonečnú kabeláž, pod ktorej náporom sa bude nepekne prehýbať, keď môžete mať priamo svietiaci stromček, na ktorý už žiadne žiarovky inštalovať nemusíte a ktorý vám neopadá ani do ďalších Vianoc. Praktické veci sú nakoniec tie najkrajšie.

Popis

Vianočný strom s LED osvetlením 130LED
Výška stromu: 150 cm
Dĺžka prívodnej šnúry: 3 m
Počet LED: 130
Farba svetla: teplá biela
Pre vnútorné použitie
Krytie: IP 20

Technické špecifikácie

Druh dekorácie
Stromčeky sa svetelným reťazou
Materiál
Plast
Použitie
Vnútorné
Počet LED
130
Časovač
Časovač je funkcia, ktorá umožní produkt prevádzkovať vo zvolenom časovom intervale. Inými slovami sa stará o automatické vypnutie a v niektorých prípadoch aj zapnutie zariadenia.
Príkon
Príkon je fyzikálna veličina, ktorá vyjadruje množstvo energie spotrebovanej spotrebičom za jednotku času. Čím menšia hodnota, tým je produkt úspornejší, ale aj menej výkonný.
3.6 W
Farba svetla
Teplá biela, studená biela, denná biela. To je slovné označenie farebnej teploty (odborne farebnej chromatickosti). V podstate možno povedať že teplá biela má farbu svetla do žlta, studená biela má jasne biele svetlo. U dennej bielej sa jedná už o mierne modrasté svetlo. Pri jednotlivých značkách sa môže názvoslovie líšiť. Pre jednoduchú orientáciu označujeme naše zdroje svetla ikonami slniečok s príslušnou farbou.
Teplá biela
Napájanie
Sieť 230 V
Výška
28.2 cm
Šírka
26 cm
Hĺbka
101 cm
Hmotnosť
4 471 g

Na stiahnutie

  • Energetický štítok