Aby bolo jasné, aj Edison by závidel

Ruku na srdce, nie do každej domácnosti sa hodia pestrofarebné reťaze. Niekomu skrátka urobí oveľa väčšiu radosť malá decentná dekorácia. Dôkazom toho, že sa krása často skrýva práve v jednoduchosti, sú ozdobné žiarovky, ktoré zalahodia oku každého estéta.

Popis

LED žiarovka s 3D efektom. Ideálne pre vykúzlenie tej pravej vianočnej atmosféry.
Farba: zlatá / 3D efekt
Pätica: E27
Napätie: 230 V
Príkon: 3,5 W
Svetelný tok: 60 lm
Životnosť:> 30 000 h
Vyžarovací uhol: 360 °
Rozmery: priemer 95x130mm
Materiál: sklo
Stmievateľnosť: Nie

Technické špecifikácie

Druh dekorácie
Vianočné žiarovky
Materiál
Sklo
Použitie
Vnútorné
Závit/pätica
Pätica alebo závit je spojovacia časť svetelného zdroja so svietidlom. Existuje mnoho typov pätíc, najpoužívanejšie však sú tie s Edisonovým závitom E14 a E27, ďalej potom bajonet GU10 a Klincové pätice GU5.3 (MR16). Malé žiarovky pre zmenu používajú päticu G9 alebo G4.
E27
Časovač
Časovač je funkcia, ktorá umožní produkt prevádzkovať vo zvolenom časovom intervale. Inými slovami sa stará o automatické vypnutie a v niektorých prípadoch aj zapnutie zariadenia.
Napätie
Prevádzkové napätie žiarovky, pri ktorom žiarovka vykazuje deklarovaný parameter svetelného toku. Konvenčné svetelné zdroje sú buď konštruované pre sieťové napätie 230V, alebo sú nízkonapäťové (napr. 12V)
230
Príkon
Príkon je fyzikálna veličina, ktorá vyjadruje množstvo energie spotrebovanej spotrebičom za jednotku času. Čím menšia hodnota, tým je produkt úspornejší, ale aj menej výkonný.
3.5 W
Farba svetla
Teplá biela, studená biela, denná biela. To je slovné označenie farebnej teploty (odborne farebnej chromatickosti). V podstate možno povedať že teplá biela má farbu svetla do žlta, studená biela má jasne biele svetlo. U dennej bielej sa jedná už o mierne modrasté svetlo. Pri jednotlivých značkách sa môže názvoslovie líšiť. Pre jednoduchú orientáciu označujeme naše zdroje svetla ikonami slniečok s príslušnou farbou.
Teplá biela
Napájanie
Sieť 230 V
Výška
12.6 cm
Šírka
9.7 cm
Hĺbka
9.7 cm
Hmotnosť
71 g

Na stiahnutie

  • Energetický štítok