Aby bolo jasné, ohňostroj a snehové vločky môžete sledovať z gauča

Ihlan sa na rozdiel od ihly hľadá v kope sena celkom dobre, takže ak by ho Ježiško z pohodlia kolísky zahliadol, určite by si trojrozmerným ohňostrojom, ktorý je v ňom skrytý, nechal spríjemniť čakanie na celú slávnostné delegáciu. Alebo by si vybral radšej ihlan so snehovými vločkami?

Popis

Vianočný ihlan a pohyblivým efektom 3D vločiek
Veľmi tichá prevádzka
Rozmery: 130x130x600 mm
Biely kovový rám
16 LED
Farba svetla: teplá biela
Dĺžka prívodnej šnúry: 3 m
Vhodné iba pre vnútorné použitie (IP 20)
Vrátane napájacieho adaptéra

Technické špecifikácie

Druh dekorácie
Vianočné ihlany
Materiál
Plast
Použitie
Vnútorné
Počet LED
16
Časovač
Časovač je funkcia, ktorá umožní produkt prevádzkovať vo zvolenom časovom intervale. Inými slovami sa stará o automatické vypnutie a v niektorých prípadoch aj zapnutie zariadenia.
Príkon
Príkon je fyzikálna veličina, ktorá vyjadruje množstvo energie spotrebovanej spotrebičom za jednotku času. Čím menšia hodnota, tým je produkt úspornejší, ale aj menej výkonný.
5 W
Farba svetla
Teplá biela, studená biela, denná biela. To je slovné označenie farebnej teploty (odborne farebnej chromatickosti). V podstate možno povedať že teplá biela má farbu svetla do žlta, studená biela má jasne biele svetlo. U dennej bielej sa jedná už o mierne modrasté svetlo. Pri jednotlivých značkách sa môže názvoslovie líšiť. Pre jednoduchú orientáciu označujeme naše zdroje svetla ikonami slniečok s príslušnou farbou.
Teplá biela
Napájanie
Sieť 230 V
Výška
60 cm
Šírka
13 cm
Hĺbka
13 cm
Hmotnosť
688 g

Na stiahnutie

  • Energetický štítok