Aby bolo jasné, polárny kruh môže byť aj u vás doma

Ježiško sa bez nich síce zaobíde, darčeková logistika polárneho kruhu na nich však stojí. Reč je o nesebeckých soboch, ktorí v treskúcich vianočných mrazoch rozvážajú darčeky. Keď jednému z nich doprajete útočisko v pohodlí svojho domova, doslova sa rozžiari.

Popis

Sob drôtený so saňami 390 LED
Rozmery soba: 640 x 180 x 900 mm
Rozmery saní: 590 x 300 x 450 mm
Farba svetla: teplá biela
Celkom: 390 LED
Vhodné pre vnútorné i vonkajšie použitie (IP 44)
Dĺžka prívodnej šnúry: 3 m
Vrátane napájacieho adaptéra

Technické špecifikácie

Druh dekorácie
Veľké vonkajšie dekorácie
Materiál
Drôt
Použitie
Vonkajšie
Počet LED
390
Časovač
Časovač je funkcia, ktorá umožní produkt prevádzkovať vo zvolenom časovom intervale. Inými slovami sa stará o automatické vypnutie a v niektorých prípadoch aj zapnutie zariadenia.
Príkon
Príkon je fyzikálna veličina, ktorá vyjadruje množstvo energie spotrebovanej spotrebičom za jednotku času. Čím menšia hodnota, tým je produkt úspornejší, ale aj menej výkonný.
6 W
Farba svetla
Teplá biela, studená biela, denná biela. To je slovné označenie farebnej teploty (odborne farebnej chromatickosti). V podstate možno povedať že teplá biela má farbu svetla do žlta, studená biela má jasne biele svetlo. U dennej bielej sa jedná už o mierne modrasté svetlo. Pri jednotlivých značkách sa môže názvoslovie líšiť. Pre jednoduchú orientáciu označujeme naše zdroje svetla ikonami slniečok s príslušnou farbou.
Teplá biela
Napájanie
Sieť 230 V
Výška
64 cm
Šírka
135 cm
Hĺbka
30 cm
Hmotnosť
2 026 g

Na stiahnutie

  • Energetický štítok