Betlehém s LED svetielkom

Vianoce sú oslavou narodenia Ježiška, a to aj napriek tomu, že na to mnohí zabúdajú. Pripomeňme si s našimi vianočnými betlehemami, kde majú tieto sviatky korene. Vybrať si môžete malý, zobrazujúci iba Ježiška v jasličkách, pannu Máriu a Jozefa. Alebo pridajte aj postavičky Troch kráľov, prinášajúcich dary práve narodenému Ježiškovi. Obe varianty v sebe majú zabudované LED osvietenie, a vytvárajú tak krásnu vianočnú dekoráciu, ktorá by vám nemala chýbať.

Popis

Betlehem s LED svetlom
Rozmer 15 × 15,5 x 6,5 cm
Počet LED diód: 1
Farba svetla: teplá biela
Napájanie: 2x LR44
Batérie sú súčasťou balenia
Len na vnútorné použitie
Stupeň krytia: IP 20

Technické špecifikácie

Druh dekorácie
Dekorácie
Materiál
Terakota
Použitie
Vnútorné
Počet LED
1
Časovač
Časovač je funkcia, ktorá umožní produkt prevádzkovať vo zvolenom časovom intervale. Inými slovami sa stará o automatické vypnutie a v niektorých prípadoch aj zapnutie zariadenia.
Farba svetla
Teplá biela, studená biela, denná biela. To je slovné označenie farebnej teploty (odborne farebnej chromatickosti). V podstate možno povedať že teplá biela má farbu svetla do žlta, studená biela má jasne biele svetlo. U dennej bielej sa jedná už o mierne modrasté svetlo. Pri jednotlivých značkách sa môže názvoslovie líšiť. Pre jednoduchú orientáciu označujeme naše zdroje svetla ikonami slniečok s príslušnou farbou.
Teplá biela
Napájanie
2x LR44
Výška
15.5 cm
Šírka
15 cm
Hĺbka
6.5 cm