Vianočný snehuliak

So slabnúcimi zimami sa klasické stavanie snehuliaka odsúva na neurčito. S tými našimi si však tieto radovánky užijete kedykoľvek. S integrovaným LED svietením prinesú do vašej záhrady tie pravé Vianoce, a navyše sa len tak neroztopia. Až sviatočné dni skončia, tak ich možno jednoducho zložiť a uložiť zase na budúci rok.

Popis

RXL 402 Snehuliak 80 LED 75cm RETLUX

Vlastnosti:
Vianočný snehuliak 80 LED
Dĺžka prívodného kábla: 3 m
Počet LED: 80
Výška 75 cm
Farba svetla: Studená biela
Pre vnútorné aj vonkajšie použitie
Krytie: IP 44

Technické špecifikácie

Druh dekorácie
Dekorácie
Použitie
Vonkajšie i vnútorné
Počet LED
80
Časovač
Časovač je funkcia, ktorá umožní produkt prevádzkovať vo zvolenom časovom intervale. Inými slovami sa stará o automatické vypnutie a v niektorých prípadoch aj zapnutie zariadenia.
Príkon
Príkon je fyzikálna veličina, ktorá vyjadruje množstvo energie spotrebovanej spotrebičom za jednotku času. Čím menšia hodnota, tým je produkt úspornejší, ale aj menej výkonný.
3.6 W
Farba svetla
Teplá biela, studená biela, denná biela. To je slovné označenie farebnej teploty (odborne farebnej chromatickosti). V podstate možno povedať že teplá biela má farbu svetla do žlta, studená biela má jasne biele svetlo. U dennej bielej sa jedná už o mierne modrasté svetlo. Pri jednotlivých značkách sa môže názvoslovie líšiť. Pre jednoduchú orientáciu označujeme naše zdroje svetla ikonami slniečok s príslušnou farbou.
Studená biela
Napájanie
Sieť 230 V
Výška
75 cm