Vianočný snehuliak

Ak Vám vŕta hlavou, kam dať snehuliaka po zvyšok roka, kúpte si jedného z našich skladacích... Po Vianociach ho jednoducho zložíte do úzkej krabice a žiadny zbytočný priestor vám zaberať nebude. Okrem iného svojim vzhľadom vykúzli úsmev na každej, a nielen detskej, tvári. Vybrať si môžete rovno z troch veľkostí.

Popis

RXL 404 Snehuliak 60 LED 60cm RETLUX

Vlastnosti:
Vianočný snehuliak 60 LED
Dĺžka prívodného kábla: 5 m
Počet LED: 60
Výška 60 cm
Farba svetla: Studená biela
Pre vnútorné aj vonkajšie použitie
Krytie: IP 44

Technické špecifikácie

Druh dekorácie
Dekorácie
Použitie
Vonkajšie i vnútorné
Počet LED
60
Časovač
Časovač je funkcia, ktorá umožní produkt prevádzkovať vo zvolenom časovom intervale. Inými slovami sa stará o automatické vypnutie a v niektorých prípadoch aj zapnutie zariadenia.
Príkon
Príkon je fyzikálna veličina, ktorá vyjadruje množstvo energie spotrebovanej spotrebičom za jednotku času. Čím menšia hodnota, tým je produkt úspornejší, ale aj menej výkonný.
1.4 W
Farba svetla
Teplá biela, studená biela, denná biela. To je slovné označenie farebnej teploty (odborne farebnej chromatickosti). V podstate možno povedať že teplá biela má farbu svetla do žlta, studená biela má jasne biele svetlo. U dennej bielej sa jedná už o mierne modrasté svetlo. Pri jednotlivých značkách sa môže názvoslovie líšiť. Pre jednoduchú orientáciu označujeme naše zdroje svetla ikonami slniečok s príslušnou farbou.
Studená biela
Napájanie
Sieť 230 V
Výška
60 cm