Záves s hviezdami

7 vlákien s 31 nano LED svetlami zakončenými veľkou hviezdou s 20 nano LED svetlami v chladnej bielej farbe. Dĺžka vlákna 85 cm, 55 cm, 85 cm, 35 cm, 85 cm, 55 cm, 85 cm. Veľkosť hviezdy 15 cm. Šírka závesu 1,2 m. 3 m napájací kábel. Môže byť použitý v interiéri aj exteriéri.

Popis

Záclona s hviezdami, 7 vlákien s 31 nano LED zakončených hviezdou, počet LED 171, veľkosť hviezdy 15 cm, dĺžka kábla 1,2 m, farba svetla studená biela

Technické špecifikácie

Druh reťaze
Vánoční dekorace
Použitie
Vonkajšie i vnútorné
Počet LED
171
Časovač
Časovač je funkcia, ktorá umožní produkt prevádzkovať vo zvolenom časovom intervale. Inými slovami sa stará o automatické vypnutie a v niektorých prípadoch aj zapnutie zariadenia.
Farba svetla
Teplá biela, studená biela, denná biela. To je slovné označenie farebnej teploty (odborne farebnej chromatickosti). V podstate možno povedať že teplá biela má farbu svetla do žlta, studená biela má jasne biele svetlo. U dennej bielej sa jedná už o mierne modrasté svetlo. Pri jednotlivých značkách sa môže názvoslovie líšiť. Pre jednoduchú orientáciu označujeme naše zdroje svetla ikonami slniečok s príslušnou farbou.
Studená biela
Napájanie
Sieť 230 V
Výška
85 cm
Šírka
120 cm

Na stiahnutie

  • Manual