Aby bolo jasné, žiadny vosk už z koberca dostávať nemusíte

Pravé sviečky dokážu krásne zažať vianočnú atmosféru, ešte zručnejšie sú však pri zapaľovaní koberca, stromčeka alebo záclon. Prečo si zbytočne kaziť vianočnú pohodu, keď môžte siahnuť po bezpečnej alternatíve v podobe sviečkovej reťaze.

Popis

RXL 231 sviečky 20LED
Celková dĺžka kábla: 12 m
Dĺžka osvetleného kábla: 7 m
Dĺžka prívodnej šnúry: 5 m
Časovač na adaptéri (6 ON / 18 OFF h)
Celkom 20x LED
Farba svetla: teplá biela
Určené pre vnútorné použitie (IP 20)

Technické špecifikácie

Druh dekorácie
LED sviečky s klipom
Použitie
Vnútorné
Počet LED
20
Časovač
Časovač je funkcia, ktorá umožní produkt prevádzkovať vo zvolenom časovom intervale. Inými slovami sa stará o automatické vypnutie a v niektorých prípadoch aj zapnutie zariadenia.
Príkon
Príkon je fyzikálna veličina, ktorá vyjadruje množstvo energie spotrebovanej spotrebičom za jednotku času. Čím menšia hodnota, tým je produkt úspornejší, ale aj menej výkonný.
1.5 W
Farba svetla
Teplá biela, studená biela, denná biela. To je slovné označenie farebnej teploty (odborne farebnej chromatickosti). V podstate možno povedať že teplá biela má farbu svetla do žlta, studená biela má jasne biele svetlo. U dennej bielej sa jedná už o mierne modrasté svetlo. Pri jednotlivých značkách sa môže názvoslovie líšiť. Pre jednoduchú orientáciu označujeme naše zdroje svetla ikonami slniečok s príslušnou farbou.
Teplá biela
Napájanie
Sieť 230 V
Hmotnosť
384 g

Na stiahnutie

  • Energetický štítok