Aby bolo jasné, aj vianočný stromček môže rozkvitnúť

Niet divu, že stromček občas uschne - kým sa všetci veselia a užívajú si vianočnú pohodu, on stojí celé sviatky v pozore a musí sa tomu všetkému prizerať. Pomôžte mu posvietiť si na darčeky a obsypte ho vkusnými guľatými svetielkami, vďaka ktorým sa celý rozžiari. Spoločne potom vaším domovom rozlejú hrejivé svetlo.

Popis

RXL 223 vianočná reťaz 200LED
Celková dĺžka kábla: 25 m
Dĺžka osvetleného kábla: 20 m
Dĺžka prívodnej šnúry: 5 m
Časovač na adaptéri (6 ON / 18 OFF h)
Celkom 200x LED
Farba svetla: teplá biela
Vhodné pre vnútorné i vonkajšie použitie (IP 44)

Technické špecifikácie

Druh reťaze
Vianočné reťaze guličky
Použitie
Vonkajšie i vnútorné
Počet LED
200
Časovač
Časovač je funkcia, ktorá umožní produkt prevádzkovať vo zvolenom časovom intervale. Inými slovami sa stará o automatické vypnutie a v niektorých prípadoch aj zapnutie zariadenia.
Dĺžka osvetlenej časti
20 m
Dĺžka prívodu
5 m
Príkon
Príkon je fyzikálna veličina, ktorá vyjadruje množstvo energie spotrebovanej spotrebičom za jednotku času. Čím menšia hodnota, tým je produkt úspornejší, ale aj menej výkonný.
6 W
Odporúčaná výška stromčeka
1.8 m
Režimy svietenia
Statické svetlo
Možnosť napojenia
Farba svetla
Teplá biela, studená biela, denná biela. To je slovné označenie farebnej teploty (odborne farebnej chromatickosti). V podstate možno povedať že teplá biela má farbu svetla do žlta, studená biela má jasne biele svetlo. U dennej bielej sa jedná už o mierne modrasté svetlo. Pri jednotlivých značkách sa môže názvoslovie líšiť. Pre jednoduchú orientáciu označujeme naše zdroje svetla ikonami slniečok s príslušnou farbou.
Teplá biela
Napájanie
Sieť 230 V
Hmotnosť
580 g

Na stiahnutie

  • Energetický štítok