Aby bolo jasné, už nemusíte hľadať zásuvku

Samotné vianočné reťaze iste majú svoje čaro, lenže ak kvôli nim musíte zhyzdit svoj domov piatimi rozdvojkami a šiestimi predlžovačkami, moc veľký úsmev vám táto vianočná mágia na tvári zrejme nevykúzli. Nepridávajte si zbytočné starosti a siahnite po tenkých batériových reťaziach.

Popis

RXL 259 Nano 30LED
Celková dĺžka kábla: 3,3 m
Dĺžka osvetleného kábla: 3 m
Dĺžka prívodnej šnúry: 0,3 m
Celkový počet LED diód: 30
Časovač na adaptéri (6 ON/18 OFF h)
Farba svetla: teplá biela
Určené pre vnútorné použitie (IP 20)
Napájanie 3x AA

Technické špecifikácie

Druh reťaze
Vianočné reťaze nano batériové
Použitie
Vnútorné
Počet LED
30
Časovač
Časovač je funkcia, ktorá umožní produkt prevádzkovať vo zvolenom časovom intervale. Inými slovami sa stará o automatické vypnutie a v niektorých prípadoch aj zapnutie zariadenia.
Dĺžka osvetlenej časti
3 m
Dĺžka prívodu
0.3 m
Príkon
Príkon je fyzikálna veličina, ktorá vyjadruje množstvo energie spotrebovanej spotrebičom za jednotku času. Čím menšia hodnota, tým je produkt úspornejší, ale aj menej výkonný.
1.8 W
Režimy svietenia
Statické svetlo
Možnosť napojenia
Farba svetla
Teplá biela, studená biela, denná biela. To je slovné označenie farebnej teploty (odborne farebnej chromatickosti). V podstate možno povedať že teplá biela má farbu svetla do žlta, studená biela má jasne biele svetlo. U dennej bielej sa jedná už o mierne modrasté svetlo. Pri jednotlivých značkách sa môže názvoslovie líšiť. Pre jednoduchú orientáciu označujeme naše zdroje svetla ikonami slniečok s príslušnou farbou.
Teplá biela
Napájanie
3x AA batérie
Hmotnosť
49 g