Aby bolo jasné, už nemusíte hľadať zásuvku

Samotné vianočné reťaze iste majú svoje čaro, lenže ak kvôli nim musíte zhyzdit svoj domov piatimi rozdvojkami a šiestimi predlžovačkami, moc veľký úsmev vám táto vianočná mágia na tvári zrejme nevykúzli. Nepridávajte si zbytočné starosti a siahnite po tenkých batériových reťaziach.

Popis

Nano 20LED
Celková dĺžka kábla: 2,3 m
Dĺžka osvetleného kábla: 2 m
Dĺžka prívodnej šnúry: 0,3 m
Celkový počet LED: 20
Farba svetla: teplá biela
Typ batérií: 2xAA
Pre vnútorné použitie
Krytie: IP 20

Technické špecifikácie

Druh reťaze
Vianočné reťaze nano batériové
Použitie
Vnútorné
Počet LED
20
Časovač
Časovač je funkcia, ktorá umožní produkt prevádzkovať vo zvolenom časovom intervale. Inými slovami sa stará o automatické vypnutie a v niektorých prípadoch aj zapnutie zariadenia.
Dĺžka osvetlenej časti
2 m
Dĺžka prívodu
0.3 m
Príkon
Príkon je fyzikálna veličina, ktorá vyjadruje množstvo energie spotrebovanej spotrebičom za jednotku času. Čím menšia hodnota, tým je produkt úspornejší, ale aj menej výkonný.
1.2 W
Režimy svietenia
Statické svetlo
Možnosť napojenia
Farba svetla
Teplá biela, studená biela, denná biela. To je slovné označenie farebnej teploty (odborne farebnej chromatickosti). V podstate možno povedať že teplá biela má farbu svetla do žlta, studená biela má jasne biele svetlo. U dennej bielej sa jedná už o mierne modrasté svetlo. Pri jednotlivých značkách sa môže názvoslovie líšiť. Pre jednoduchú orientáciu označujeme naše zdroje svetla ikonami slniečok s príslušnou farbou.
Teplá biela
Napájanie
2x AA batérie
Hmotnosť
31 g