Aby bolo jasné, váš stromček nemusí byť zrovna kulturista

S ľahkými NANO reťazami si poradí aj ihličnatý páper, ktorý sotva vyliezol z lesnej škôlky a ešte mu tečie miazga po brade. Nemusíte sa tak ochudobniť o krásne osvetlenú panorámu stromčeka s darčekmi, aj keď nesiahnete práve po drevenom dlháňovi.

Popis

Nano 100LED
Časovač: 6/18 h
Celková dĺžka kábla: 7,4 m
Dĺžka osvetleného kábla: 2,4 m
Dĺžka prívodnej šnúry: 5 m
Celkový počet LED: 100
Farba svetla: viacfarebná
Pre vnútorné použitie
Krytie: IP 44

Technické špecifikácie

Druh reťaze
Vianočné reťaze nano do siete
Použitie
Vonkajšie i vnútorné
Počet LED
100
Časovač
Časovač je funkcia, ktorá umožní produkt prevádzkovať vo zvolenom časovom intervale. Inými slovami sa stará o automatické vypnutie a v niektorých prípadoch aj zapnutie zariadenia.
Dĺžka osvetlenej časti
7.4 m
Dĺžka prívodu
5 m
Príkon
Príkon je fyzikálna veličina, ktorá vyjadruje množstvo energie spotrebovanej spotrebičom za jednotku času. Čím menšia hodnota, tým je produkt úspornejší, ale aj menej výkonný.
2.1 W
Režimy svietenia
Statické svetlo
Možnosť napojenia
Farba svetla
Teplá biela, studená biela, denná biela. To je slovné označenie farebnej teploty (odborne farebnej chromatickosti). V podstate možno povedať že teplá biela má farbu svetla do žlta, studená biela má jasne biele svetlo. U dennej bielej sa jedná už o mierne modrasté svetlo. Pri jednotlivých značkách sa môže názvoslovie líšiť. Pre jednoduchú orientáciu označujeme naše zdroje svetla ikonami slniečok s príslušnou farbou.
Viacfarebná
Napájanie
Sieť 230 V
Hmotnosť
159 g

Na stiahnutie

  • Energetický štítok