Aby bolo jasné, pozornosti snehuliakov sa len tak nevyhnete

Táto guličková maxireťaz sa honosí takými rozmermi, že k vám možno budú oknami nakukovat snehuliaci, aby sa presvedčili, či si u vás doma náhodou nehovie ich príbuzný. Len im asi nepôjde do hlavy, ako je možné, že aj v teple žiari šťastím.

Popis

Maxi cherry 40LED
Časovač: 6/18 h
Celková dĺžka kábla: 9 m
Dĺžka osvetleného kábla: 4 m
Dĺžka prívodnej šnúry: 5 m
Počet LED: 40
Farba svetla: studená biela
Pre vnútorné i vonkajšie použitie
Krytie: IP 44

Technické špecifikácie

Druh reťaze
Vianočné reťaze guličky maxi
Použitie
Vonkajšie i vnútorné
Počet LED
40
Časovač
Časovač je funkcia, ktorá umožní produkt prevádzkovať vo zvolenom časovom intervale. Inými slovami sa stará o automatické vypnutie a v niektorých prípadoch aj zapnutie zariadenia.
Dĺžka osvetlenej časti
4 m
Dĺžka prívodu
5 m
Príkon
Príkon je fyzikálna veličina, ktorá vyjadruje množstvo energie spotrebovanej spotrebičom za jednotku času. Čím menšia hodnota, tým je produkt úspornejší, ale aj menej výkonný.
3.6 W
Odporúčaná výška stromčeka
0.6 m
Režimy svietenia
Statické svetlo
Možnosť napojenia
Farba svetla
Teplá biela, studená biela, denná biela. To je slovné označenie farebnej teploty (odborne farebnej chromatickosti). V podstate možno povedať že teplá biela má farbu svetla do žlta, studená biela má jasne biele svetlo. U dennej bielej sa jedná už o mierne modrasté svetlo. Pri jednotlivých značkách sa môže názvoslovie líšiť. Pre jednoduchú orientáciu označujeme naše zdroje svetla ikonami slniečok s príslušnou farbou.
Studená biela
Napájanie
Sieť 230 V
Hmotnosť
314 g

Na stiahnutie

  • Energetický štítok