Aby bolo jasné, aj chladné veci tvoria teplo domova

Čo iné podčiarkne atmosféru pravých Vianoc lepšie ako farba snehových vločiek odrážajúca sa v ihličí vianočného stromčeka? Hrejivá atmosféra vianočného domova je navyše tým najpohodlnejším miestom, kde si pripomenúť ľadový vietor, ktorý z druhej strany olizuje okenné tabule.

Popis

Vianočná reťaz 150LED - predlžovacia časť bez adaptéra
Celková dĺžka kábla: 15m
Dĺžka osvetleného kábla: 15 m
Dĺžka prívodnej šnúry: (nie je)
Počet LED: 150
Farba svetla: studená biela
Pre vnútorné a vonkajšie použitie
Krytie: IP 44
Predĺženie reťaze možno použiť len k napojitelným reťaziam RXL 232

Technické špecifikácie

Druh reťaze
Vianočné reťaze - prepojiteľné
Použitie
Vonkajšie i vnútorné
Počet LED
150
Časovač
Časovač je funkcia, ktorá umožní produkt prevádzkovať vo zvolenom časovom intervale. Inými slovami sa stará o automatické vypnutie a v niektorých prípadoch aj zapnutie zariadenia.
Dĺžka osvetlenej časti
15 m
Príkon
Príkon je fyzikálna veličina, ktorá vyjadruje množstvo energie spotrebovanej spotrebičom za jednotku času. Čím menšia hodnota, tým je produkt úspornejší, ale aj menej výkonný.
6 W
Režimy svietenia
Statické svetlo
Možnosť napojenia
Farba svetla
Teplá biela, studená biela, denná biela. To je slovné označenie farebnej teploty (odborne farebnej chromatickosti). V podstate možno povedať že teplá biela má farbu svetla do žlta, studená biela má jasne biele svetlo. U dennej bielej sa jedná už o mierne modrasté svetlo. Pri jednotlivých značkách sa môže názvoslovie líšiť. Pre jednoduchú orientáciu označujeme naše zdroje svetla ikonami slniečok s príslušnou farbou.
Studená biela
Napájanie
Sieť 230 V
Hmotnosť
384 g

Na stiahnutie

  • Energetický štítok