Aby bolo jasné, tento rok zažijete skvelé Vianoce

Premýšľali ste niekedy nad tým, že skoro všetky krásy Vianoc, na ktoré sa celý rok tešíme, sú guľaté? Banky, misa so zemiakovým šalátom, snehové vločky, linecké, odraz v zrkadle po všetkom tom lineckom ... No dobre, možno nie všetky. Ale guľaté svetielka určite áno!

Popis

Vianočná reťaz 100LED cherry
Časovač: 6/18 h
Celková dĺžka kábla: 15 m
Dĺžka osvetleného kábla: 10 m
Dĺžka prívodnej šnúry: 5 m
Počet LED: 100
Farba svetla: multicolor pastelové
Pre vnútorné i vonkajšie použitie
Krytie: IP 44

Technické špecifikácie

Druh reťaze
Vianočné reťaze guličky
Použitie
Vonkajšie i vnútorné
Počet LED
100
Časovač
Časovač je funkcia, ktorá umožní produkt prevádzkovať vo zvolenom časovom intervale. Inými slovami sa stará o automatické vypnutie a v niektorých prípadoch aj zapnutie zariadenia.
Dĺžka osvetlenej časti
10 m
Dĺžka prívodu
5 m
Príkon
Príkon je fyzikálna veličina, ktorá vyjadruje množstvo energie spotrebovanej spotrebičom za jednotku času. Čím menšia hodnota, tým je produkt úspornejší, ale aj menej výkonný.
3.6 W
Odporúčaná výška stromčeka
1.3 m
Režimy svietenia
Statické svetlo
Možnosť napojenia
Farba svetla
Teplá biela, studená biela, denná biela. To je slovné označenie farebnej teploty (odborne farebnej chromatickosti). V podstate možno povedať že teplá biela má farbu svetla do žlta, studená biela má jasne biele svetlo. U dennej bielej sa jedná už o mierne modrasté svetlo. Pri jednotlivých značkách sa môže názvoslovie líšiť. Pre jednoduchú orientáciu označujeme naše zdroje svetla ikonami slniečok s príslušnou farbou.
Viacfarebná pastelová
Napájanie
Sieť 230 V
Hmotnosť
339 g

Na stiahnutie

  • Energetický štítok