Aby bolo jasné, nie všetky šišky opadávajú

Pod stromčekom by sme asi našli radšej darčeky ako popadané šišky. Lenže ako na to chudák stromček príde, že nechal všetky svoje príbuzných v lese. Doprajte jeho ihličnatej náruči svetielka v tvare borovicových šišiek a pokochajte sa ich šťastným vianočným svitom.

Popis

Vianočná reťaz 80LED
Tvar šišky
Časovač: 6/18 h
Celková dĺžka kábla: 25 m
Dĺžka osvetleného kábla: 20 m
Dĺžka prívodného kábla: 5 m
Počet LED: 80
Farba svetla: teplá biela
Pre vnútorné aj vonkajšie použitie
Krytie: IP 44"

Technické špecifikácie

Druh reťaze
Vianočné reťaze borovicové šišky
Použitie
Vonkajšie i vnútorné
Počet LED
80
Časovač
Časovač je funkcia, ktorá umožní produkt prevádzkovať vo zvolenom časovom intervale. Inými slovami sa stará o automatické vypnutie a v niektorých prípadoch aj zapnutie zariadenia.
Dĺžka osvetlenej časti
20 m
Dĺžka prívodu
5 m
Príkon
Príkon je fyzikálna veličina, ktorá vyjadruje množstvo energie spotrebovanej spotrebičom za jednotku času. Čím menšia hodnota, tým je produkt úspornejší, ale aj menej výkonný.
3.6 W
Odporúčaná výška stromčeka
1.8 m
Režimy svietenia
Statické svetlo
Možnosť napojenia
Farba svetla
Teplá biela, studená biela, denná biela. To je slovné označenie farebnej teploty (odborne farebnej chromatickosti). V podstate možno povedať že teplá biela má farbu svetla do žlta, studená biela má jasne biele svetlo. U dennej bielej sa jedná už o mierne modrasté svetlo. Pri jednotlivých značkách sa môže názvoslovie líšiť. Pre jednoduchú orientáciu označujeme naše zdroje svetla ikonami slniečok s príslušnou farbou.
Teplá biela
Napájanie
Sieť 230 V
Hmotnosť
796 g

Na stiahnutie

  • Energetický štítok