POČÚVAM NA SLOVO

Nielenže si moju žiaru ľahko nastavíš na diaľku prostredníctvom pár dotykov displeja svojho smartfónu, ale vďaka možnosti využitia hlasových asistentov Google a Alexa na mňa dokonca môžeš prehovoriť. Mojou odpoveďou budú farby a efekty presne podľa tvojho gusta.

ČO FARBA, TO EMÓCIE

Dostal som síce do vienka o poznanie viac rozumu ako moji reťazoví kolegovia, ale nespyšnel som. Viem, že mojím poslaním je hlavne svietiť. Ponúkam veľké množstvo farieb, vrátane hrejivých pastelových, a ich prirodzené prelínanie v každom svetelnom bode – všetky moje svetielka sú tak dokonale zladené.

POTRPÍM SI NA DOCHVÍĽNOSŤ

Honosím sa časovačom, vďaka ktorému mi môžeš ľahko nastaviť rozvrh. Akonáhle potom odbije ten pravý čas, rozžiarim sa požadovaným odtieňom. Na jednom mieste potom nastavíš rozvrh alebo farbu aj všetkým mojim kolegom, a to bez nutnosti vstávať z gauča a odkladať misu s lineckými koláčikmi.

 

Popis

RXL 379 smart micro jž.120LED RGB RETLUX

Vlastnosti:
SMART WiFi vianočná reťaz micro - ježko 120 LED
Ovládanie pomocou aplikácie
Celková dĺžka kábla: 8 m
Dĺžka osvetleného kábla: 3 m
Dĺžka prívodného kábla: 5 m
Počet LED: 120
Farba svetla: Multicolor
Možnosť výberu z 8 farieb
64 funkcií
Pre vnútorné aj vonkajšie použitie
Možnosť ovládať až 10 reťazí
Krytie: IP44
Podporuje virtuálnych asistentov Google Assistant a Amazon Alexa
Podporuje zariadenia Android a iOS
Plne nastaviteľný časovač
Systémové požiadavky: iOS 8.0 alebo vyšší, Android 4.3 alebo vyšší, WiFi sieť 2,4 GHz

Technické špecifikácie

Druh reťaze
Multifunkčný smart wifi reťaz
Použitie
Vonkajšie i vnútorné
Počet LED
120
Časovač
Časovač je funkcia, ktorá umožní produkt prevádzkovať vo zvolenom časovom intervale. Inými slovami sa stará o automatické vypnutie a v niektorých prípadoch aj zapnutie zariadenia.
Dĺžka osvetlenej časti
3 m
Dĺžka prívodu
5 m
Príkon
Príkon je fyzikálna veličina, ktorá vyjadruje množstvo energie spotrebovanej spotrebičom za jednotku času. Čím menšia hodnota, tým je produkt úspornejší, ale aj menej výkonný.
6.6 W
Režimy svietenia
Smart
Možnosť napojenia
Farba svetla
Teplá biela, studená biela, denná biela. To je slovné označenie farebnej teploty (odborne farebnej chromatickosti). V podstate možno povedať že teplá biela má farbu svetla do žlta, studená biela má jasne biele svetlo. U dennej bielej sa jedná už o mierne modrasté svetlo. Pri jednotlivých značkách sa môže názvoslovie líšiť. Pre jednoduchú orientáciu označujeme naše zdroje svetla ikonami slniečok s príslušnou farbou.
Viacfarebná
Napájanie
Sieť 230 V