Nano reťaze patria k najobľúbenejším vianočným dekoráciám

Nano reťaze patria k najobľúbenejším vianočným dekoráciám, a to vďaka ich širokým možnostiam využitia. Ale môže sa stať, že Vám chýba zásuvka, do ktorej reťaz zapojíte. Aj na to sme mysleli a pripravili sme si pre vás ponuku nano reťazí napájaných batériami. Teraz už vám nestojí nič v ceste a môžete sa pustiť do príprav!

Popis

RXL 381 Nano 30LED AA RDCW TM RETLUX

Vlastnosti:
Nano 30LED
Časovač: 6/18 h
Celková dĺžka kábla: 3,35 m
Dĺžka osvetleného kábla: 3 m
Dĺžka prívodného kábla: 0,35 m
Počet LED: 30
Farba svetla: kombinácia červenej a studenej bielej
Pre vnútorné použitie
Krytie: IP20
Napájanie: 2x AA
Batérie nie su súčasťou balenia

Technické špecifikácie

Druh reťaze
Nano
Použitie
Vnútorné
Počet LED
30
Časovač
Časovač je funkcia, ktorá umožní produkt prevádzkovať vo zvolenom časovom intervale. Inými slovami sa stará o automatické vypnutie a v niektorých prípadoch aj zapnutie zariadenia.
Dĺžka osvetlenej časti
3 m
Dĺžka prívodu
0.35 m
Príkon
Príkon je fyzikálna veličina, ktorá vyjadruje množstvo energie spotrebovanej spotrebičom za jednotku času. Čím menšia hodnota, tým je produkt úspornejší, ale aj menej výkonný.
1.8 W
Možnosť napojenia
Farba svetla
Teplá biela, studená biela, denná biela. To je slovné označenie farebnej teploty (odborne farebnej chromatickosti). V podstate možno povedať že teplá biela má farbu svetla do žlta, studená biela má jasne biele svetlo. U dennej bielej sa jedná už o mierne modrasté svetlo. Pri jednotlivých značkách sa môže názvoslovie líšiť. Pre jednoduchú orientáciu označujeme naše zdroje svetla ikonami slniečok s príslušnou farbou.
Červená/studená biela
Napájanie
3x AA batérie