Možnosti využitia nano reťazí sú asi neobmedzené

Skúste ich použiť na menšie vianočné stromčeky, ktoré by ťažko uniesli ťažobu veľkých reťazí, nadekorujte s nimi imelo, adventné vence, parapety s vianočnými hviezdami alebo napríklad štedrovečerný stôl. Vďaka tenkému drôtiku sú nano reťaze poddajné a môžete ich ohýbať všetkými smermi. A aj keď môžu klamať svojou ľahkosťou, po rozsvietení upútajú pozornosť každého.

Popis

RXL 382 Nano 100LED 7,4m RDCW TM RETLUX

Vlastnosti:
Nano 100LED
Časovač: 6/18 h
Celková dĺžka kábla: 7,4 m
Dĺžka osvetleného kábla: 2,4 m
Dĺžka prívodného kábla: 5 m
Počet LED: 100
Farba svetla: kombinácia červenej a studenej bielej
Pre vnútorné aj vonkajšie použitie
Krytie: IP 44

Technické špecifikácie

Druh reťaze
Nano
Použitie
Vonkajšie i vnútorné
Počet LED
100
Časovač
Časovač je funkcia, ktorá umožní produkt prevádzkovať vo zvolenom časovom intervale. Inými slovami sa stará o automatické vypnutie a v niektorých prípadoch aj zapnutie zariadenia.
Dĺžka osvetlenej časti
2.4 m
Dĺžka prívodu
5 m
Príkon
Príkon je fyzikálna veličina, ktorá vyjadruje množstvo energie spotrebovanej spotrebičom za jednotku času. Čím menšia hodnota, tým je produkt úspornejší, ale aj menej výkonný.
2.4 W
Možnosť napojenia
Farba svetla
Teplá biela, studená biela, denná biela. To je slovné označenie farebnej teploty (odborne farebnej chromatickosti). V podstate možno povedať že teplá biela má farbu svetla do žlta, studená biela má jasne biele svetlo. U dennej bielej sa jedná už o mierne modrasté svetlo. Pri jednotlivých značkách sa môže názvoslovie líšiť. Pre jednoduchú orientáciu označujeme naše zdroje svetla ikonami slniečok s príslušnou farbou.
Červená/studená biela
Napájanie
Sieť 230 V