Atmosféra Vianoc

Tú pravú atmosféru doladíte pestrofarebnými reťazami Retlux. Teplo vášho domova skvele doplnia farbami, a navyše aj bohato vyzdobia napr. váš vianočný stromček. Reťaze sú vhodné aj na vonkajšie použitie. Vylepšite svoj výhľad z okna do záhrady pomocou svietiacej reťaze. Vdýchnite stromom či živému plotu ducha Vianoc a užívajte si farebne presvetlené sviatočné dni.

Popis

RXL 383 Nano 150LED 15+5m RDCW TM RETLUX

Vlastnosti:
Nano 150LED
Časovač: 6/18 h
Celková dĺžka kábla: 20 m
Dĺžka osvetleného kábla: 15 m
Dĺžka prívodného kábla: 5 m
Počet LED: 150
Farba svetla: kombinácia červenej a studenej bielej
Pre vnútorné aj vonkajšie použitie
Krytie: IP 44

Technické špecifikácie

Druh reťaze
Vianočné reťaze klasické
Použitie
Vonkajšie i vnútorné
Počet LED
150
Časovač
Časovač je funkcia, ktorá umožní produkt prevádzkovať vo zvolenom časovom intervale. Inými slovami sa stará o automatické vypnutie a v niektorých prípadoch aj zapnutie zariadenia.
Dĺžka osvetlenej časti
15 m
Dĺžka prívodu
5 m
Príkon
Príkon je fyzikálna veličina, ktorá vyjadruje množstvo energie spotrebovanej spotrebičom za jednotku času. Čím menšia hodnota, tým je produkt úspornejší, ale aj menej výkonný.
6 W
Odporúčaná výška stromčeka
1.5 m
Možnosť napojenia
Farba svetla
Teplá biela, studená biela, denná biela. To je slovné označenie farebnej teploty (odborne farebnej chromatickosti). V podstate možno povedať že teplá biela má farbu svetla do žlta, studená biela má jasne biele svetlo. U dennej bielej sa jedná už o mierne modrasté svetlo. Pri jednotlivých značkách sa môže názvoslovie líšiť. Pre jednoduchú orientáciu označujeme naše zdroje svetla ikonami slniečok s príslušnou farbou.
Červená/studená biela
Napájanie
Sieť 230 V