Vianočné gule k Vianociam patria, to je jasné.

Svietiace práve tak. Ale nano? Tie jednoducho musíte mať. Drobné guličky čarovne, a zároveň decentne presvietia vami vyzdobené miesto, a navyše sa nemusíte ani starať o hľadanie blízkej zásuvky. Nano guličky sú totiž napájané z batérií. A nebojte sa, vďaka technológii LED vydržia naozaj dlho.

Popis

Girlanda Maxi guličky 10LED
Časovač: 6/18 h
Celková dĺžka kábla: 2,35 m
Dĺžka osvetleného kábla: 2 m
Dĺžka prívodného kábla: 0,35 m
Počet LED: 10
Farba svetla: multicolor
Pre vnútorné použitie
Krytie: IP 20
Napájanie: 2x AA
Batérie nie su súčasťou balenia

Technické špecifikácie

Použitie
Vnútorné
Počet LED
10
Časovač
Časovač je funkcia, ktorá umožní produkt prevádzkovať vo zvolenom časovom intervale. Inými slovami sa stará o automatické vypnutie a v niektorých prípadoch aj zapnutie zariadenia.
Dĺžka osvetlenej časti
2 m
Dĺžka prívodu
0.35 m
Príkon
Príkon je fyzikálna veličina, ktorá vyjadruje množstvo energie spotrebovanej spotrebičom za jednotku času. Čím menšia hodnota, tým je produkt úspornejší, ale aj menej výkonný.
0.6 W
Možnosť napojenia
Farba svetla
Teplá biela, studená biela, denná biela. To je slovné označenie farebnej teploty (odborne farebnej chromatickosti). V podstate možno povedať že teplá biela má farbu svetla do žlta, studená biela má jasne biele svetlo. U dennej bielej sa jedná už o mierne modrasté svetlo. Pri jednotlivých značkách sa môže názvoslovie líšiť. Pre jednoduchú orientáciu označujeme naše zdroje svetla ikonami slniečok s príslušnou farbou.
Viacfarebná
Napájanie
2x AA batérie