Mohutná reťaz

Mohutná reťaz, ktorou ozdobíte nielen interiér vášho domova, ale aj napr. pergolu, verandu domu či urastenejšie stromy na vašej záhrade. S integrovaným časovačom navyše odštartujete pravý sviatočný večer presne podľa vašich predstáv, a hlavne v sýto svietiacich farbách. Na napájanie poslúži obyčajná zásuvka na 230 V a dvadsať guličiek s LED sa môže rozžiariť.

Popis

RXL 385 Reťaz MAXI 20LED MC TM RETLUX

Vlastnosti:
Vianočná reťaz s MAXI guličkami 20LED
Časovač: 6/18 h
Celková dĺžka kábla: 13 m
Dĺžka osvetleného kábla: 8 m
Dĺžka prívodného kábla: 5 m
Počet LED: 20
Farba svetla: multicolor
Pre vnútorné aj vonkajšie použitie
Krytie: IP 44

Technické špecifikácie

Druh reťaze
Vianočné reťaze guličky
Použitie
Vonkajšie i vnútorné
Počet LED
20
Časovač
Časovač je funkcia, ktorá umožní produkt prevádzkovať vo zvolenom časovom intervale. Inými slovami sa stará o automatické vypnutie a v niektorých prípadoch aj zapnutie zariadenia.
Dĺžka osvetlenej časti
8 m
Dĺžka prívodu
5 m
Príkon
Príkon je fyzikálna veličina, ktorá vyjadruje množstvo energie spotrebovanej spotrebičom za jednotku času. Čím menšia hodnota, tým je produkt úspornejší, ale aj menej výkonný.
6 W
Možnosť napojenia
Farba svetla
Teplá biela, studená biela, denná biela. To je slovné označenie farebnej teploty (odborne farebnej chromatickosti). V podstate možno povedať že teplá biela má farbu svetla do žlta, studená biela má jasne biele svetlo. U dennej bielej sa jedná už o mierne modrasté svetlo. Pri jednotlivých značkách sa môže názvoslovie líšiť. Pre jednoduchú orientáciu označujeme naše zdroje svetla ikonami slniečok s príslušnou farbou.
Viacfarebná
Napájanie
Sieť 230 V