Popis

OSLAVA JE MOJÍM DOMOVOM
Som nová párty reťaz Retlux, která rozjasní každú párty. Správnu atmosféru dokážem vytvorit jednoduchým rozsvietením. Som k dispozici rovnou v dvoch farebných variantách, z ktorých  je na výber medzi farebnou kombináciou a čisto bielou variantou. Disponujem ochranou IP44, takže pre mna nieje problém pobyt vonku. Všetko vydržím.

BEZPEČNOST PRE TEBA A I TVOJICH BLÍZKYCH
Strach na oslave nieje rozhodne na mieste. Svietim pomocou špeciálnych LED filament tyčiniek, ktoré nie sú iba vymenitelné, ale hlavne bezpečné. Sú totiž zakryté plastovými krytkami, a celá žiarovka zostavá tak na dotyk studená. Prípadná výměna LED filament tyčinky je naviac bezpečná a jednoduchá vďaka dutinkovým konektorom.

ČÍM DLHŠIA, TÍM LEPŠIA
Vďaka špeciálnym konektorom je možné ma prepojit až s dalšími dvomi retazami. Naviac je možne kombinovať aj farebné varianty. Napojením až 3 retazí vznikne reťaz dlhá 15 metrov. Naviac disponujem funkciou časovača, takže ma zapojíš a nastavíš podľa potreby. Od okamžiku stlačenia tlačítka beží doba odpočtu 8 hodin, kedy svietim. Po uplynutí času som zas  16 hodín vypnutý. V praxi to znamená, že sa sám rozsvietim a zhasnem v ronaký čas, tak ako včera.

Nízkonapäťová (bezpečná) vonkajšia farebná party reťaz.
Farba svetla: multicolor
Časovač 8/16 hod.
10 LED
Príkon: 6 W
Dĺžka osvetlenEJ časti: 4,5m
Dĺžka prívodného kábla: 3m
Číra plastová farebná žiarovka A60
Intenzívne a krásne rozprestreté svetlo
Žiarovky majú ľahko vymeniteľnú svietiacU časť (LED tyčinka s dutinkovým konektorom)
Medzera medzi žiarovkami 50cm
Vhodné pre vnútorné i vonkajšie použitie (IP 44)
Kvalitné a ohybné silikónové vodiče
Veľmi jednoduchá inštalácia.
Možno vzájomne prepojiť do seba až 3 reťaze

Technické špecifikácie

Použitie
Vonkajšie i vnútorné
Počet LED
10
Časovač
Časovač je funkcia, ktorá umožní produkt prevádzkovať vo zvolenom časovom intervale. Inými slovami sa stará o automatické vypnutie a v niektorých prípadoch aj zapnutie zariadenia.
Dĺžka osvetlenej časti
4.5 m
Napätie
Prevádzkové napätie žiarovky, pri ktorom žiarovka vykazuje deklarovaný parameter svetelného toku. Konvenčné svetelné zdroje sú buď konštruované pre sieťové napätie 230V, alebo sú nízkonapäťové (napr. 12V)
230 V
Dĺžka prívodu
3 m
Príkon
Príkon je fyzikálna veličina, ktorá vyjadruje množstvo energie spotrebovanej spotrebičom za jednotku času. Čím menšia hodnota, tým je produkt úspornejší, ale aj menej výkonný.
6 W
Režimy svietenia
Statické svetlo
Možnosť napojenia
Farba svetla
Teplá biela, studená biela, denná biela. To je slovné označenie farebnej teploty (odborne farebnej chromatickosti). V podstate možno povedať že teplá biela má farbu svetla do žlta, studená biela má jasne biele svetlo. U dennej bielej sa jedná už o mierne modrasté svetlo. Pri jednotlivých značkách sa môže názvoslovie líšiť. Pre jednoduchú orientáciu označujeme naše zdroje svetla ikonami slniečok s príslušnou farbou.
Viacfarebná
Napájanie
Sieť 230 V
Výška
29 cm
Šírka
13.5 cm
Hĺbka
13.6 cm
Hmotnosť
785 g

Na stiahnutie

  • Manual