Popis

OSLAVA JE MOJÍM DOMOVOM
Som nová párty reťaz Retlux, ktorá rozjasní každú párty. Správnu atmosféru dokážem vytvoriť jednoduchým rozsvietením. Som k dispozícii rovno v dvoch farebných variantoch, z nich je na výber medzi farebnou kombináciou a čisto bielou variantou. Disponujem ochranou IP44, takže pre mňa nie je problém pobyt vonku. Vydržím všetko.

BEZPEČNOSŤ PRE TEBA A TVOJÍCH BLÍZKYCH
Strach na oslave nie je rozhodne na mieste. Svietim pomocou špeciálnych LED filament tyčiniek, ktoré sú nielen vymeniteľné, ale hlavne bezpečné. Sú totiž zakryté plastovými krytkami, a celá žiarovka zostáva tak na dotyk studená. Prípadná výmena LED filament tyčinky je naviac bezpečná a jednoduchá vďaka dutinkovým konektorom.

ČÍM DLHŠIA, TÝM LEPŠIA
Vďaka špeciálnym konektorom je možné ma prepojiť až s ďalšími dvoma reťazami. Naviac je možné kombinovať aj farebné varianty. Napojením až 3 reťazí vznikne reťaz dlhá 15 metrov s 30 žiarovkami. Naviac disponujem funkciou časovača, takže ma zapojíš a nastavíš podľa potreby. Od okamihu stlačenia tlačítka beží doba odpočtu 8 hodín, kedy svietim. Po uplynutí doby som potom 16 hodín vypnutá. V praxi to znamená, že sa sama rozsvietim a zhasnem v tú istú dobu ako predchádzajúci deň. Nízkonapäťová (bezpečná) vonkajšia farebná párty reťaz.

Farba svetla: teplá biela
Časovač 8/16 hod.
10 LED
Príkon: 6 W
Dĺžka osvetlenej časti: 4,5m
Dĺžka prívodného kábla: 3m
Číra plastová farebná žiarovka A60
Intenzívne a krásne rozprestreté svetlo
Žiarovky majú ľahko vymeniteľnú svietiacu časť (LED tyčinka s dutinkovým konektorom)
Medzera medzi žiarovkami 50cm
Vhodné pre vnútorné aj vonkajšie použitie (IP 44)
Kvalitné a ohybné silikónové vodiče
Veľmi jednoduchá inštalácia.
Je možné vzájomne pripojiť do seba až 3 reťaze

Technické špecifikácie

Použitie
Vonkajšie i vnútorné
Počet LED
10
Časovač
Časovač je funkcia, ktorá umožní produkt prevádzkovať vo zvolenom časovom intervale. Inými slovami sa stará o automatické vypnutie a v niektorých prípadoch aj zapnutie zariadenia.
Dĺžka osvetlenej časti
4.5 m
Napätie
Prevádzkové napätie žiarovky, pri ktorom žiarovka vykazuje deklarovaný parameter svetelného toku. Konvenčné svetelné zdroje sú buď konštruované pre sieťové napätie 230V, alebo sú nízkonapäťové (napr. 12V)
230 V
Dĺžka prívodu
3 m
Príkon
Príkon je fyzikálna veličina, ktorá vyjadruje množstvo energie spotrebovanej spotrebičom za jednotku času. Čím menšia hodnota, tým je produkt úspornejší, ale aj menej výkonný.
6 W
Režimy svietenia
Statické svetlo
Možnosť napojenia
Farba svetla
Teplá biela, studená biela, denná biela. To je slovné označenie farebnej teploty (odborne farebnej chromatickosti). V podstate možno povedať že teplá biela má farbu svetla do žlta, studená biela má jasne biele svetlo. U dennej bielej sa jedná už o mierne modrasté svetlo. Pri jednotlivých značkách sa môže názvoslovie líšiť. Pre jednoduchú orientáciu označujeme naše zdroje svetla ikonami slniečok s príslušnou farbou.
Teplá biela
Napájanie
Sieť 230 V
Výška
29 cm
Šírka
13.5 cm
Hĺbka
13.6 cm
Hmotnosť
785 g

Na stiahnutie

  • Manual