Tlačové správy

Praha 03.02.2021

Ako si zveľadiť dom, chalupu, chatu a dodať jej šmrnc?

Svetelné reťaze máme síce neodmysliteľne späté s Vianocami, značka RETLUX však dokazuje, že nám môžu spríjemniť aj ostatné mesiace v roku. Party reťaze RETLUX dodajú príjemné svetlo vonkajšiemu priestoru, upútajú pozornosť na zaujímavé prvky na záhrade, alebo pripravia hru svetiel na netradičnú oslavu v pergole.
Česko je národom vášnivých chatárov. Hoci sa nepýšime európskym prvenstvom, má v čechách chatu takmer každý piaty človek, a polovica z tých, ktorí zatiaľ trávia víkendy obklopení betónovou džungľou, o nejakej chate sníva. Na chate mnohokrát trávime značnú časť roka, v týchto hektických časoch je nám potom útočiskom ešte častejšie ako inokedy. Preto je veľmi dôležité, aby sme sa v nej cítili pohodlne a obklopili sa prostredím, vďaka ktorému si jednak vychutnáme všadeprítomný kľud, ale ktoré nám zároveň umožní zakúsiť pohodu pri chvíľach strávených s tými najbližšími. Svetelné party reťaze značky RETLUX rozjasnia ničím nerušené večery rovnako ako bujaré oslavy s priateľmi.
 
Koronavírus uštedril našim životom nebývalú ranu, zároveň nám ale ukázal, že dovolenku nemusíme tráviť na druhej strane zemegule, ale že aj za humnami môžeme prežiť nezabudnuteľné momenty plné relaxácie a objavovania. Tí z nás, ktorí si vyskúšali home office, sa na chate často uchyľovali už v priebehu pracovného týždňa, zvyšní majitelia vidieckych príbytkov potom jazdili v ústrety krásam prírody aspoň na víkend. Na chate či chalupe tak veľa z nás strávilo nespočet pekných dní. Bol to pre nás taký ostrov uprostred rozbúreného oceánu. Aby bolo tento rok na tom ostrove ešte pohodlnejšie, môžete siahnuť po svetelnej party reťazy značky RETLUX, ktorý rozžiari aj depresívne sychravé večery a dodá tú pravú atmosféru chalupárskym grilovačkám.
 

Chata, to už dávno nieje jen parožie
Chata, to už dávno nieje jen parožie

Keby sme si mali predstaviť typický interiér chaty, pravdepodobne nám z mysle vynoria obrázky parožia zaveseného na stene, všadeprítomného dreva a oltáre v podobe mohutného krbu. Sme na to skrátka zvyknutí, a tak už sa často ani nezamýšľame nad tým, či by to náhodou nechcelo nejakú zmenu. Nie je pritom nutné hneď volať vypratávaciu čatu, zvlášť keď máte so všetkými tými vecami spojených toľko krásnych spomienok. Občas ich len postačí niečím doplniť - napríklad reťazou, ktorá na celý interiér vrhne zbrusu nové svetlo. Variant s teplým bielym svetlom decentne presvetlí nejednu miestnosť, ale napríklad aj terasu. Dá sa totiž použiť ako vo vnútri, tak vonku, pretože reťaz je odolná proti prachu a vlhku.
 
 

Nezabudnuteľné záhradné oslavy
Nezabudnuteľné záhradné oslavy

Zatiaľ by nás pri grilovaní trochu oziabali ruky, ale čo nevidieť sa pretočí pár stránok v kalendári a nastane doba, kedy budeme prírodu oveľa radšej sledovať z terasy než spoza okna. Vďaka tomu, že party reťaze RETLUX sú vhodné aj pre vonkajšie použitie, môžete nimi skrášliť nejednu záhradnú slávnosť. Reťaze sa navyše nezľaknú ani zdanlivo nekonečnej záhrady, môžete ich totiž spojiť až po troch a vytvoriť tak až 15 m dlhou žiariace šnúru. Ich inštalácia je veľmi jednoduchá, rovnako tak ich obsluha. Tú navyše môžete zveriť aj deťom, pretože reťaz RETLUX je nízkonapäťová, a teda maximálne bezpečná.
 

Reťaze nemusia len pasívne prizerať
Reťaze nemusia len pasívne prizerať

Biele aj pestrofarebné reťaze RETLUX sa pýšia odolnými, silikónom potiahnutými vodičmi, vďaka ktorým je možné z nich vykúzliť takmer ľubovoľný obrys - napríklad srdce pre romantický večer alebo číslicu pre nezabudnuteľnú oslavu narodenín. Atmosféru potom reťaz okrem svojho svitu dokreslí tiež automatickým zapnutím, ktoré umožňuje integrovaný časovač. Reťaz sa skrátka o všetko postará a na vašich pleciach tak zostane len príjemná povinnosť poriadne si užiť večer. A takto nejako ste si to chalupárčenie predsa vždy predstavovali, no nie?

 

Party reťaz RETLUX RGL 109 a Party reťaz RETLUX RGL 110

 

Ako si zveľadiť dom, chalupu, chatu a dodať jej šmrnc